watermark
SIA DYNINNO

Identitātes un piekļuves vadības inženieris/e

SIA DYNINNO - Riga, Mednieku 4a
Deadline
2017-09-12
Summary

Pienākumi

  • Attīstīt IAM stratēģijas ieskaitot arhitektūras un ieviešanas plānus;
  • Noteikt un ieviest IAM drošības politiku, standartus, vadlīnijas, procedūras un bāzes līnijas;
  • Pārvaldīt un vadīt identitātes un piekļuves vadības risinājumu izstrādi, attīstību un atbalstu;
  • Sastādīt drošības prasības;
  • Veidot ziņojumus.

Prasības

  • Priekšroka bakalaura grādam tehniskā disciplīnā vai līdzvērtīgai pieredzei šajā jomā;
  • Pieredze plānošanā, ieviešanā un risinājumu ekspluatācijā kādā no šīm jomām: identitātes vadība, pieejas vadība un SSO autentifikācijas process, autentifikācijas un autorizācijas koncepcijas (Kerberos, Federation, Web SSO, SAML), procesu modelēšana lietotājam un autorizācijas vadībai, publiskās atslēgas infrastruktūra (PKI);
  • Pieredze darbā ar piekļuves kontroles sistēmām;
  • Laba mutvārdu un rakstveida angļu valoda.

Mēs piedāvājam

  • Darbu strauji augošā uzņēmumā;
  • Atvērtu un draudzīgu vidi patīkamajās ofisa telpās;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Karjeras izaugsmes iespējas.

Ja Jūs ieinteresēja šī vakance un Jūs esat piemērots/-a kandidatūra, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi Identitātes un piekļuves vadības inženieris/e” uz e-pastu hr-it@dyninno.lv

Location
Riga, Mednieku 4a
Deadline
2017-09-12
Company
SIA DYNINNO