watermark
SIA DYNINNO

IT Administrator

SIA DYNINNO - Riga
Deadline
2017-07-12
Summary

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze IT administratora amatā;
  • Izglītība IT jomā;
  • Zināšanas par IT infrastruktūras uzbūvi un darbību;
  • Ļoti labas zināšanas datortīklu tehnoloģijās (LAN); Windows un Linux sistēmu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • angļu valodas zināšanas;
  • Mērķtiecīga, uz rezultātu orientēta personība;
  • Interese par informācijas tehnoloģijām;
  • Ar augstu atbildības sajūtu, atsaucīgam, ar vēlmi nepārtraukti pilnveidoties un papildināt zināšanas;
  • Labas zināšanas ar šādām sistēmām tiks uzskatītas par priekšrocību: Linux; TCP/IP; VoIP un telefonija;

Pienākumi un atbildība

  • Administrēt, uzturēt un attīstīt dažādus ar IT saistītus projektus;
  • Atbalsts iekšējo sistēmu uzturēšanā un administrēšanā;
  • Komunikācija un sadarbība ar citām uzņēmuma struktūrvienībām.

Mēs piedāvājam

  • Izaicinošu darbu ar augstu atbildības līmeni starptautiskā uzņēmumā;
  • Profesionālās un personīgās attīstības iespējas;
  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu

Location
Riga
Deadline
2017-07-12
Company
SIA DYNINNO