watermark
SIA DYNINNO

QA automatizācijas inženieris/-e

SIA DYNINNO - Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-08-31
Summary

Pienākumi:

  • Attīstīt un uzlabot automatizētus testus;
  • Plānot automatizētus testus;
  • Identificēt problēmas un ziņot par tām;
  • Sadarboties ar komandu, lai veicinātu problēmjautājumu risināšanu un slēgšanu.

Prasības:

  • PHP, Git, Jenkins, Selenium WebDriver, Jira vai Mantis problēmu izsekošanas sistēmu zināšanas;
  • 2+ gadu praktiskā pieredze manuālajā testēšanā;
  • 1+ gadu pieredze testu automatizācijā (dodot priekšroku Selenium, Appium);
  • Labas UNIX sistēmu (Linux, BSD) zināšanas;
  • Ir ļoti labas zināšanas par nepārtrauktu integrāciju;
  • Spēja pārvaldīt vairākus projektus vienlaicīgi;
  • Praktiskās zināšanas un pieredze darbā ar kvalitātes nodrošināšanas metodikām un programmatūras izstrādes metodikām;
  • Attīstītas starppersonu komunikācijas prasmes;
  • Ļoti laba rakstveida angļu valoda.

Par priekšrocību tiek uzskatīta:

  • Pieredze darbā ar Codeception vai līdzīgu PHP testēšanas platformu;
  • Pieredze darbā ar JavaScript.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu strauji augošā uzņēmumā;
  • Elastīgu grafiku un iespēju apvienot darbu ar studijām;
  • Atvērtu un draudzīgu vidi;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Ilgtermiņa sadarbības iespējas;
  • Izaugsmes iespējas.

Ja uzskatāt, ka esat piemērots/-a šai vakancei un vēlaties pievienoties mūsu komandai, sūtiet savu CV ar norādi QA automatizācijas inženieris uz e-pastu hr-it@dyninno.lv

Location
Mednieku iela 4a, Riga
Deadline
2017-08-31
Company
SIA DYNINNO