watermark
SIA DYNINNO

QA | QC DEPARTAMENTA VADĪTĀJS/-A

SIA DYNINNO - Riga, Mednieku 4a
Deadline
2017-10-07
Summary

Pienākumi

  • Aktuālo projektu testēšanas metodikas audits;
  • Testu pārklājumu (test coverage) audits aktuālajos projektos;
  • Kompānijas darba procesu, procedūru un programmatūras darbību analīze un modernizēšana;
  • Manuālās un automātiskās testēšanas izvērtēšana un uzlabošana, testēšanas stratēģijas izstrāde;
  • Testu pārklājumu un kvalitātes izvērtēšanas sistēmas izstrāde;
  • Testu automatizācijas izvērtēšana un stratēģisku uzlabojumu ieviešana;
  • Vienotas auto-testēšanas struktūras izstrāde;
  • Plānoto testēšanas uzdevumu kontrole un monitorings;
  • Piedalīšanās QA komandas apmācību programmas izstrādē, apmācību pieejamības nodrošināšana, kā arī komandas apmācīšana un konsultēšana;
  • Jaunu rīku / servisu / tehnoloģiju tirgus izpēte;
  • Regulāra sadarbība ar pārējiem vadītājiem daudzfunkcionālo stratēģisko jautājumu un problēmu risināšanā.

Prasības

  • Jenkins, Selenium IDE, Selenium WebDriver, Postman, utml. zināšanas;
  • Unit testing pieredze;
  • Spēja pārvaldīt vairākus projektus vienlaicīgi;
  • Iegūtas praktiskās zināšanas un pieredze darbā ar kvalitātes nodrošināšanas metodiku un programmatūras metodoloģiju;
  • Izcilas komunikācijas spējas, vadīt un organizēt ne tikai savu, bet arī citu darbu;
  • Labas angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam

  • Darbu strauji augošā uzņēmumā;
  • Atvērtu un draudzīgu vidi patīkamajās ofisa telpās;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Karjeras izaugsmes iespējas.

Ja Jūs ieinteresēja šī vakance un Jūs esat piemērots/-a kandidatūra, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “QA | QC DEPARTAMENTA VADĪTĀJS/-A”  uz e-pastu hr-it@dyninno.lv

Location
Riga, Mednieku 4a
Deadline
2017-10-07
Company
SIA DYNINNO