watermark
SIA DYNINNO

Sistēmu un tīkla drošības administrācijas speciālists/-e

SIA DYNINNO - Riga, Mednieku 4a
Deadline
2017-09-30
Summary

Pienākumi

  • Drošības sistēmu projektēšana, ieviešana, uzturēšana un uzraudzība;
  • Novērtēt tīkla arhitektūru un datortehnikas/programmatūras konfigurācijas drošības ievainojamību;
  • Sistēmas kontrole un analīze, projektu un ārējo savienojamības problēmu pārskats un analīze;
  • Nodrošināt atbilstošu un efektīvu autentifikācijas, šifrēšanas, ielaušanās atklāšanas metožu izmantošanu;
  • Ierakstu novērošana, lai meklētu tendences un drošības apdraudējumus;
  • Pamata traucējumu meklēšanas ieviešana un konfigurācija, tīkla segregācija, ACL vadība, RADIUS, 802.1x;
  • Tīkla plūsmas uzraudzība un datu plūsmas analīze;
  • Tīkla datu plūsmas jaudas un darbības problēmu uzraudzīšana un noteikšana;
  • Tīkla topoloģijas un konfigurācijas dokumentācijas izveide un uzturēšana.

Prasības

  • Bakalaura grāds tehniskā disciplīnā vai līdzīga pieredze kā tīkla drošības administratoram;
  • Izpratne par Cisco, Check Point un saistītiem produktiem/tehnoloģijām, ko izmanto tīkla drošībai;
  • Jābūt darba pieredzei ar Firewall, VPN, slodzes stabilizatoriem;
  • Jābūt darba pieredzei ar Linux, Windows OS un Security;
  • Pieredze nosakot uzraudzību drošības produktiem;
  • Jābūt darba pieredzei skripta rakstīšanā un automatizācijā;
  • Laba mutvārdu un rakstveida angļu valoda.

Mēs piedāvājam

  • Darbu strauji augošā uzņēmumā;
  • Atvērtu un draudzīgu vidi patīkamajās ofisa telpās;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Karjeras izaugsmes iespējas.

    Ja Jūs ieinteresēja šī vakance un Jūs esat piemērots/-a kandidatūra, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “SISTĒMU UN TĪKLA DROŠĪBAS ADMINISTRĀCIJAS SPECIĀLISTS/-E” uz e-pastu hr-it@dyninno.lv

    Noteikti sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai!

Location
Riga, Mednieku 4a
Deadline
2017-09-30
Company
SIA DYNINNO