PHP Web programmētājs/a

SIA Global Consulting Partners (Europe) ir IT uzņēmums, kas dibināts 2001. gadā.
Galvenie darbības virzieni - programmatūras produktu izstrādāšana, konsultāciju sniegšana bankām un bankas arhitektūras komponentu integrēšana.

Darba pienākumi:

  • Strādāt kopā ar Web aplikāciju izstrādes komandu;
  • Veikt Web aplikāciju izstrādi atbilstoši dizainam un prasībām;
  • Piedalīties Web un serveru aplikāciju izstrādē, konfigurēšanā un uzturēšanā.

Prasības:

  • Darba pieredze IT jomā;
  • Vismaz 2 gadu darba pieredze Web aplikāciju izstrādē;
  • Programmēšanas valodu pārzināšana - PHP, HMLT, Javascript;
  • Pieredze darbā ar Git versiju kontroles sistēmām;
  • pieredze ar frameworkiem, kuri balstās uz MVC paternu, piemēram, Yii tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Labas krievu un angļu valodu zināšanas.

Piedāvājam:

  • Draudzīgu un internacionālu darba kolektīvu;
  • Atbilstošu atalgojumu;
  • Visas sociālās garantijas;
  • Elastīgu darba grafiku.

Pieteikšanās termiņš:
Mar 13th, 2018
Vieta:
Rīga
Kontaktpersona:
Inga Vaļiniece
Telefons:
67842470

Login with:
LinkedIn Facebook Draugiem.lv Google

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Favourites

Similar job offers

popstrap.com