watermark
SIA Global Consulting Partners (Europe)

PHP Web programmētājs/a

SIA Global Consulting Partners (Europe) - Rīga
Deadline
2018-06-26
Summary

Darba pienākumi:

  • Strādāt kopā ar Web aplikāciju izstrādes komandu;
  • Veikt Web aplikāciju izstrādi atbilstoši dizainam un prasībām;
  • Piedalīties Web un serveru aplikāciju izstrādē, konfigurēšanā un uzturēšanā.

Prasības:

  • Darba pieredze IT jomā;
  • Vismaz 2 gadu darba pieredze Web aplikāciju izstrādē;
  • Programmēšanas valodu pārzināšana - PHP, HMLT, Javascript;
  • Pieredze darbā ar Git versiju kontroles sistēmām;
  • pieredze ar frameworkiem, kuri balstās uz MVC paternu, piemēram, Yii tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Labas krievu un angļu valodu zināšanas.

Piedāvājam:

  • Draudzīgu un internacionālu darba kolektīvu;
  • Atbilstošu atalgojumu;
  • Visas sociālās garantijas;
  • Elastīgu darba grafiku.
Location
Rīga
Deadline
2018-06-26