watermark
SIA Hansa Interactive

Jaunākais PHP programmētājs

SIA Hansa Interactive - Riga
700 - 1500
Deadline
2017-12-27
Summary

Darba pienākumi:

  • Mājas lapu un mobilo aplikāciju uzturēšana un izstrāde;
  • Atbalsts interneta projektu uzturēšanā un izstrādē;
  • Apgūt un padziļinātā līmenī izmantot PHP programmēšanas valodu un datu bāzu tehnoloģijas.

Prasības:

  • Pamatzināšanas par interneta mājas lapu tehnoloģijām;
  • Vēlamas priekšzināsanas par mobilo risinājumu izstrādi Android vai iOS platformām;
  • Patiesa vēlme un interese apgūt zināšanas mājas lapu un mobilo aplikāciju izstrādes jomā padziļinātā līmenī;
  • Vēlamas valodu zināšanas (latviešu, angļu, krievu);
  • Uz sadarbību orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un spēju darboties komandā;
  • Pamtzināšanas par Android/iOS app izstrādi vai arī React Native tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Labu attalgojumu;
  • Darboties modernā un perspektīvā jomā;
  • Iespēju strādāt un papildināt savas profesionālās zināšanas;
  • Piedalīšanos jaunu, aizraujošu projektu pilna cikla izstrādē;
  • Saliedētu, mērķtiecīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Elastīgu darba grafiku (iespēja apvienot mācības ar darbu).
Location
Riga
Deadline
2017-12-27
Salary
700 - 1500