watermark
SIA Hansa Interactive

Vecākais PHP programmētājs

SIA Hansa Interactive - Rīga
1000 - 2000
Deadline
2017-12-27
Summary

Darba pienākumi:

  • Interneta projektu (tai skaitā iOS un Android mobilo aplikāciju) uzturēšana un izstrāde;
  • Apgūt un padziļinātā līmenī izmantot PHP programmēšanas valodu, Android/iOS specifiku un datu bāzu tehnoloģijas.

Prasības:

  • Padziļinātas zināšanas par interneta mājas lapu tehnoloģijām un PHP programmēšanas valodu;
  • Vēlamas zināsanas par mobilo risinājumu izstrādi Android un iOS platformām;
  • Zināšanas par MVC framework-u un NoSQL datubāzēm tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Patiesa vēlme un interese apgūt profesionālās zināšanas mājas lapu izstrādes jomā;
  • Vēlamas valodu zināšanas (latviešu, angļu, krievu);
  • Uz sadarbību orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un spēju darboties komandā.

Piedāvājam:

  • Darboties modernā un perspektīvā jomā;
  • Iespēju strādāt un papildināt savas profesionālās zināšanas;
  • Piedalīšanos jaunu, aizraujošu projektu pilna cikla izstrādē;
  • Saliedētu, mērķtiecīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Elastīgu darba grafiku (iespēja apvienot mācības ar darbu).
Location
Rīga
Deadline
2017-12-27
Salary
1000 - 2000