watermark
SIA "INBOKSS"

PHP programmētājs

SIA "INBOKSS" - Riga,
Deadline
2016-10-03
Summary

Darba pienākumi:

  • Piedalīties programmatūras arhitektūras izstrādē un realizācijā – gan jaunos, gan interesantos uzturēšanas projektos;
  • Analizēt problēmas un piemeklēt optimālus vai nestandarta risinājumus;
  • Sekot līdzi profesionālajām aktualitātēm, jaunākajām tendencēm IT jomā un papildināt zināšanas;

Profesionālās prasības:

  • Pieredzi darbā ar – PHP (OOP)
  • Zināšanas un pieredze ar Symfony vai citiem framework-iem
  • Zināšanas un pieredze ar MySQL, Git;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas iemaņas citā programmēšanas valodā, zināšanas par SOLID principiem un to ievērošana;

Mēs piedāvājam:

  • Iespējas attīstībai profesionālā jomā
  • Amatam atbilstošu stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu
  • Interesantu darbu stabilā un atpazīstamā uzņēmumā ar profesionālo komandu;
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas;
  • Ļoti labus darba apstākļus, kopīgus pasākumus;
  • Iknedēļas volejbola nodarbībās un citus uzņēmuma labumus;

Sūtiet savu CV (jebkurā valodā) uz e-pastu un mēs sazināsimies par iespējamo sadarbību!

Paldies!

N.B. Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Location
Riga,
Deadline
2016-10-03