watermark
SIA "INBOKSS"

TESTĒTĀJS (auto-testing)

SIA "INBOKSS" - Rīga, Martožu iela 15, 2.stāvs
Deadline
2017-12-28
Summary

Darba pienākumi

  • Web-lapu/web-sistēmu testēšana (UI, funkcionalitātes pārbaude, lietojamība, u.c.)
  • Testpiemēru izstrāde un veikšana izmantojot PHPUnit, Selenium, Behat
  • Konstatēto nepilnību reģistrēšana sistēmā
  • Testēšanas vides konfigurācija, administrēšana

Prasības kandidātam

  • Zināšanas vai iepriekšējā pieredze darbā ar: Linux, VCS, HTML, Javascript, PHP, SQL
  • Angļu valodas zināšanas tehniskas dokumentācijas rakstīšanai/lasīšanai
  • Vēlme strādāt, mācīties un attīstīties testētāja amatā

Par priekšrocību tiks uzskatīts

  • Iepriekšējā pieredze auto-testu rakstīšanā un web-lapu testēšanā

Piedāvājam

  • Amatam atbilstošu stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu
  • Interesantu darbu stabilā un atpazīstamā uzņēmumā ar profesionālo komandu;
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas;
  • Ļoti labus darba apstākļus, kopīgus pasākumus;
  • Iknedēļas volejbola nodarbībās un citus uzņēmuma labumus;

Konkursa beigu termiņš: 22.12.2017

Par atlases rezultātiem informēsim uz otro atlases kārtu uzaicinātos kandidātus.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi „Auto-Testētājs”.

Paldies!

Location
Rīga, Martožu iela 15, 2.stāvs
Deadline
2017-12-28