watermark
SIA "INBOKSS"

Testētājs

SIA "INBOKSS" - Matrožu iela 15
Deadline
2017-07-31
Summary

Darba pienākumi

  • Web-lapu/web-sistēmu testēšana (UI, funkcionalitātes pārbaude, vizuālā atbilstība dizainam, lietojamība, u.c.)
  • Konstatēto nepilnību reģistrēšana atbilstošajās sistēmā
  • Testēšanas vides konfigurācija, administrēšana
  • Testpiemēru izstrāde un veikšana izmantojot PHPUnit, Selenium, Behat
  • Piedalīšanās projektu izstrādes un release procesā

Prasības kandidātam

  • Pieredze web-lapu testēšanā vai zināšanas par testēšanas teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem
  • Zināšanas vai iepriekšējā pieredze darbā ar: Linux, VCS, HTML, Javascript, PHP, SQL
  • Angļu valodas zināšanas tehniskas dokumentācijas rakstīšanai/lasīšanai
  • Vēlme strādāt, mācīties un attīstīties testētāja amatā
  • Labas komunikācijas spējas un precizitāte

Par priekšrocību tiks uzskatīts

  • Iepriekšējā pieredze ar automatizētiem testēšanas instrumentiem;

Piedāvājam:

  • Amatam atbilstošu stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu
  • Interesantu darbu stabilā un atpazīstamā uzņēmumā ar profesionālo komandu;
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas;
  • Labus darba apstākļus, kopīgus pasākumus;
  • Iknedēļas volejbola nodarbībās un citus uzņēmuma labumus;

Darba laiks: Pilns darba laiks

Konkursa beigu termiņš: 31.07.2017

Par atlases rezultātiem informēsim uz otro atlases kārtu uzaicinātos kandidātus.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu. Paldies!

Position
Testētājs
Location
Matrožu iela 15
Deadline
2017-07-31