watermark
SIA "INBOKSS"

Web Frontend programmētāja/-s (HTML UI speciālists)

SIA "INBOKSS" - Riga, Matrožu iela 15
Deadline
2017-06-30
Summary

Darba pienākumi

  • Veidot responsīvas(responsive) lapas un pieturēties pie BEM metodoloģijas;
  • Veidot strukturētu un modulāru CSS;
  • Sekot līdzi profesionālajām aktualitātēm, jaunākajām tendencēm IT jomā un papildināt zināšanas;

Profesionālās prasības

  • Pieredze darbā ar – HTML5, JavaScript (jQuery), CSS, Bootstrap;
  • Mācēt apieties ar Webpack, Browserify;
  • Nelielas grafikas apstrādes programmu zināšanas nāks par labu. Piemēram - Photoshop;
  • Tehniskas angļu valodas zināšanas;
  • Pieredze ar PHP(Symfony framework), GIT tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam

  • Amatam atbilstošu, stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu
  • Interesantu darbu stabilā un atpazīstamā uzņēmumā ar profesionālu komandu;
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas;
  • Labus darba apstākļus, kopīgus pasākumus;
  • Iknedēļas volejbola nodarbībās un citus uzņēmuma labumus;

Sūtiet savu CV uz e-pastu un mēs sazināsimies par iespējamo sadarbību!

Paldies!

N.B. Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Location
Riga, Matrožu iela 15
Deadline
2017-06-30