watermark
SIA "Sanitex"

MS Dynamic Axapta programmētājs

SIA "Sanitex" - Liepu aleja 4, Rāmava
Deadline
2017-04-30
Summary

Pienākumi:

  • Veikt MS Dynamic AX programmēšanas darbus;
  • MS Dynamic AX 2009 atbalsts un attīstība;
  • Sniegt atbalstu, konsultācijas un apmācības uzņēmuma IT lietotājiem;
  • Veikt aprakstus jaunām funkcijām vai modifikācijai;
  • Sniegt risinājumus IT sistēmu pilnveidošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām.

Prasības:

  • Augstākā izglītība IT jomā (var būt pēdējo kursu students);
  • Vēam pieredze IT jomā, vēlams darbā ar MS Dynamic kodiem;
  • Spēja patstāvīgi plānot darbu izpildi;
  • Analītiska domāšana, precizitāte, komunikabilitāte;
  • Spēja strādāt ar liela apjoma informāciju;
  • Teicamas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā un dinamiskā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu;
  • Profesionālu pilnveidošanos.

Lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Programmētājs" uz norādīto e-pasta adresi. Sazināsimies ar tiem kandidādiem, kas tiks izvēlēti uz nākamo atlases kārtu - darba interviju klātienē.

Location
Liepu aleja 4, Rāmava
Deadline
2017-04-30