watermark
SIA "Softikom"

PHP programmētājs

SIA "Softikom" - Rīga
Deadline
2018-04-19

Ja Tavs mīļākais hobijs ir programmēšana, Tu seko līdzi jaunākajām tehnoloģijām un Tu esi gandarīts, redzot sava darba rezultātu, tad aicinām Tevi pievienoties mūsu komandai.

Pienākumi

  • WEB bāzētas sistēmas izstrāde un uzturēšana.

Prasības kandidātam

  • Labas PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, AJAX un CSS zināšanas.
  • Augsta atbildības sajūta par uzticētajiem darbiem.
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Par priekšrocībām tiks uzskatīts

  • praktiska pieredze programmatūras izstrādē;
  • augstākā izglītība IT jomā.

Mēs piedāvājam

  • pilnveidot pieredzi programmēšanā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • uz sadarbību un atbalstu vērstus kolēģus;
  • daļēji atbalstītas ikdienas sporta aktivitātes.

Darba uzsākšana

  • ASAP (pēc iespējas ātrāk).

  • CV lūdzam  sūtīt uz epastu: darbs@softikom.lv.
  • Atbildes uz pieteikumiem tiks nosūtītas pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Location
Rīga
Deadline
2018-04-19