watermark
Swedbank

Web izstrādātājs (Front-end)

Swedbank - Riga
Deadline
2016-10-10
Summary

Darba pienākumi:

Dažāda līmeņa un sarežģītības programmēšanas uzdevumu izpilde un esošo risinājumu uzturēšana, attīstīšana - produktu un kampaņas lapas, reklāmas materiāli, tiešsaistes kalkulatori, pieteikuma formas, iekšējai lietošanai paredzētas sistēmas u.c.

Dalīties ar savu redzējumu uzdevuma veiksmīgai izpildei balstoties uz pieejamām tehnoloģijām un labo praksi.

Par tevi

Mūsu komandai aicinām pievienoties kolēģi ar:

  • pozitīvu attieksmi pret darbu;
  • vēlmi iesaistīties jaunos un esošos projektos;
  • spēju orientēties jau izstrādātos risinājumos;
  • iniciatīvu un patstāvību, spēju organizēt savu darbu un ievērot termiņus, ar ļoti augstu precizitāti un atbildības sajūtu pret uzticētajiem pienākumiem;
  • spēju nepieciešamības gadījumā pieņemt lēmumus patstāvīgi, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

Mēs sagaidām, ka Tev piemīt:

  • Padziļinātas zināšanas un praktiska pieredze darbā ar HTML, CSS, JavaScript un to populārākajām bibliotēkām;
  • Tu pārzini interneta pārlūku atšķirības, to pielāgošanu atbilstoši veicamajam uzdevumam, vispārpieņemtiem standartiem un labajai praksei;
  • Augstu novērtēsim zināšanas par XSL (XSLT, XPath, XSL-FO) un XML;
  • Iemaņas darbā ar satura vadības sistēmām (CMS), versiju kontroles sistēmām (SVN);
  • Novērtēsim PHP un MySQL prasmes, kā arī izpratni par XSS un SQL Injection;
  • Labas angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Radošu un dinamisku darbu;
  • Iespēju realizēt profesionālo un personīgo potenciālu starptautiskā darba vidē;
  • Īpašo Swedbank komandu - atsaucīgus kolēģus un vadītājus, uz kuru atbalstu var paļauties;
  • Stabilu darbu, atalgojumu un sociālās garantijas.

Ja šajā aprakstā saskati sev profesionālu izaicinājumu, piesakies mūsu mājaslapā www.swedbank.lv/darba_iespejas/vakances līdz š.g. 10.oktobrim.

Ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Location
Riga
Deadline
2016-10-10
Company
Swedbank