watermark
Teliko SIA

Java programmer

Teliko SIA - Riga
1500
Deadline
2018-02-23
1500
Summary

DARBA PIENĀKUMI:

-          WEB bāzētu sistēmu programmēšana;

-          Piedalīšanās jaunos un attīstīt esošos projektus uzņēmumā.

PRASĪBAS PRETENDENTIEMr:

-          Iepriekšējā pieredze darbā ar Node JS, MYSQL, HTML, CSS, JS;

-          Iepriekšējā pieredze ar kādu no JS frameworkiem: React Js, Angular JS;

-          Iemaņas darbā ar REST API;

-          Spēja uzturēt uzrakstīto kodu un labot kļūdas;

-          Vēlēšanās apgūt jaunas zināšanas un izpratne par uzdotajiem darba uzdevumiem.

MĒS TEV PIEDĀVĀJAM:

-          Darbu augošā uzņēmumā;

-          Pozitīvu kolektīvu;

-          Labus darba apstākļus;

-          Atpūtas brīžiem galda teniss;

-          Konkurētspējīgu atalgojumu, ko var ietekmēt ar labu rezultātu;

DARBA UZSĀKŠANA: Vienojoties

JOIN TEAM CITYLIGHT

Location
Riga
Deadline
2018-02-23
Company
Teliko SIA
Salary
1500