Javascript programmētājs

SIA „Teliko”, kas ir specializējusies inženierijas, programmēšanas un telemetrijas ierīču ražošanā un ir izstrādājusi sistēmas attālinātais apgaismojuma vadībai un skaitītāju datu nosalīšanai, sakarā ar straujo darba apjoma pieaugumu, aicina uzņēmumam pievienoties Javascript programmētāju

Darba pienākumi:

-          WEB bāzētu sistēmu programmēšana;

-          Piedalīšanās jaunos un attīstīt esošos projektus uzņēmumā.

Prasības pretendentiem:

-          Iepriekšējā pieredze darbā ar Node JS, MYSQL, HTML, CSS, JS;

-          Iepriekšējā pieredze kādu no JS frameworkiem: React Js, Angular JS;

-          Iemaņas darbā ar REST API;

-          Spēja uzturēt uzrakstīto kodu un labot kļūdas;

-          Augsta atbildības sajūta, uzmanības noturība, precizitāte un pacietība;

-          Pozitīva attieksme un orientācija uz rezultātu;

-          Spēja ievētot noteiktos darba uzdevuma termiņus;

-          Vēlēšanās apgūt jaunas zināšanas un izpratne par uzdotajiem darba uzdevumiem.

Mēs Tev piedāvājam:

-          Darbu augošā uzņēmumā un labus darba apstākļus;

-          Konkurētspējīgu atalgojumu, ko var ietekmēt ar labu rezultātu;

Darba režīms: Darbienas

Darba uzsākšana: Vienojoties

Pieteikšanās termiņš:
Aug 25th, 2017
Vieta:
Rīga, Brīvības gatve 224
Atalgojums:
no 1400 līdz 1700 EUR
Kontaktpersona:
Una Grinberga
Telefons:
+371 29298144

Login with:
LinkedIn Facebook Draugiem.lv Google

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers

popstrap.com