watermark
VAS "Latvijas dzelzceļš"

Galvenais IS eksperts, grupas vadītājs

VAS "Latvijas dzelzceļš" - Rīga, Turgeņeva iela 21
Deadline
2017-06-14
Summary

Pienākumi:

  • organizēt un koordinēt IS ekspertu grupas nepārtrauktu darba procesu, mērķu un darba uzdevumu izpildi;
  • pārraudzīt un kontrolēt pastāvīgā ekspluatācijā nodoto IS uzturēšanas procesu;
  • kontrolēt IS ekspertu grupas darba kvalitātes un pieteikumu izpildes kontrollaiku;
  • analizēt  IS darbības un funkcionālās problēmas, un sagatavot priekšlikumus uzturēšanas procesa optimizācijai.

Prasības:

  • augstākā (2.līmenis) izglītība informācijas tehnoloģiju vai dzelzceļa transporta jomā;
  • ne mazāk kā 5 gadu praktiskā pieredze IT jomā;
  • prasme organizēt un koordinēt komandas darbu, risināt nestandarta problēmas, analītiskā domāšana un komunikācijas prasmes;
  • datora prasmes: MS Office programmās – pieredzējuša lietotāja līmenis; vispārīgas zināšanas par operētājsistēmas Linux un Windows Server uzbūvi, darbības principiem, konfigurācijas iespējām; vispārīgas WEB programmēšanas valodu HTML/HTML5, XML, PHP, JavaScript/jQuery zināšanas; vipārīgas zināšanas relāciju datu bāzēs MSSQL, Oracle, IBM DB2;
  • valodu prasmes: krievu valodas prasmes augstākajā līmenī, angļu valodas prasmes vidējā līmenī.

Piedāvājam:

  • sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības;
  • stabilu atalgojumu;
  • labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus;
  • karjeras izaugsmes iespējas un profesionālo attīstību.

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!

Piesakoties konkursam, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai citos VAS „Latvijas dzelzceļš” personāla atlases konkursos. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu  VAS “Latvijas dzelzceļš” turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzu norādīt to pieteikumā.

CV un pieteikumu ar norādi “galvenais/-ā IS eksperts/-e, grupas vadītājs/-a” lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakance@ldz.lv līdz 14.06.2017. Kontakttālruņi: 67234174, 27023700.

Location
Rīga, Turgeņeva iela 21
Deadline
2017-06-14