watermark
VAS "Latvijas dzelzceļš"

IT pakalpojumu speciālists/-e

VAS "Latvijas dzelzceļš" - Rīga, Turgeņeva iela 21
Deadline
2017-04-06
Summary

Galvenie darba pienākumi:

  • sniegt pirmā līmeņa datorlietotāju atbalstu;
  • reģistrēt saņemto informāciju pieteikumu apstrādes sistēmā;
  • konsultēt datorlietotājus un atrisināt pieteikumu pirmajā līmenī vai pārrīkot
    zvanu/pieteikumu kompetentam darbiniekam;
  • datortehnikas un lietojumprogrammatūras konfigurēšana;
  • pieņemt un apstrādāt datorlietotāju pieprasījumus;
  • koordinēt un kontrolēt IT pieteikumu virzību un
    izpildi.

Prasības kandidātam:

  • ne mazāk kā vidējā profesionālā izglītība datortehnikas un/vai dzelzceļa transporta
    specialitātē;
  • ne mazāk kā viena gada pieredze darbā ar informatīvām tehnoloģijām;
  • datorprasmes – spēja strādāt ar Microsoft programmatūru pieredzējuša
    lietotāja līmenī;
  • krievu valodas prasmes vidējā līmenī;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes, precizitāte.

Piedāvājam:

  • saņemt sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības;
  • stabilu atalgojumu;
  • daudzveidīgas atpūtas aktivitātes;
  • labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus;
  • karjeras izaugsmes iespējas un profesionālo attīstību.

Papildus informācija: iespējams darbs maiņās vai normāls darba laiks.

Iepriekš pateicamies visiem, kas izrādīs interesi, tomēr sazināsimies tikai ar atbilstošākajiem kandidātiem pēc pirmās atlases kārtas!

Piesakoties pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai citos VAS „Latvijas dzelzceļš” personāla atlases konkursos. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu  VAS “Latvijas dzelzceļš” turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzu norādīt
to pieteikumā.

Savu CV un pieteikumu ar norādi „IT pakalpojumu speciālists/-e” lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakance@ldz.lv līdz 06.04.2017. Kontakttālruņi: 67234475, 67234476, 27023700.

Location
Rīga, Turgeņeva iela 21
Deadline
2017-04-06