watermark
VAS "Latvijas dzelzceļš"

Lietotāju atbalsta daļas vadītājs

VAS "Latvijas dzelzceļš" - Rīga, Turgeņeva iela 21
Deadline
2017-06-14
Summary

Pienākumi:

  • nodrošināt darba vietu infrastruktūras komponenšu pietiekamību, to efektīvu izmantošanu, programmnodrošinājuma un programmatūras licencēšanas politikas ievērošanu;
  • veikt darba vietu komponenšu lietotāju prasību analīzi, piedāvāt risinājumus;
  • vadīt komandu – mērķu uzstādīšana, kontrole un novērtēšana;
  • plānot un sniegt priekšlikumus darba vietu infrastruktūras komponenšu pārvaldības procesa uzlabošanai un attīstībai, tam nepieciešamā budžeta plānošana un izpildes kontrole;
  • analizēt IT&T attīstības tendences, sniegt ierosinājumus efektīvākai pārvaldībai, modernizēšanai un attīstībai;
  • nodrošināt atbalstu IT projektu īstenošanā;
  • nodrošināt darba vietu infrastruktūras izmantoto risinājumu uzturēšanas instrukciju izstrādi un izpildes pārvaldību.

 Prasības:

  • augstākā (2.līmenis) izglītība informācijas tehnoloģiju vai ekonomikas un vadības jomā;
  • ne mazāk kā 3 gadu vadības darba pieredze, t.sk. vairāk kā 10 darbinieku komandas vadībā;
  • ne mazāk kā 3 gadu pieredze informāciju tehnoloģiju vai telekomunikāciju jomā;
  • prasme pieņemt lēmumus, plānot un organizēt komandas darbu, analītiskā un konceptuālā domāšana, labas komunikācijas un prezentācijas spējas;
  • vēlama izpratne par transporta/ loģistikas  uzņēmuma biznesa procesiem;
  • projektu vadības metodoloģijas zināšanas, prasme pielietot projektu vadības metodes;
  • datora prasmes: MS Office programmās – pieredzējuša lietotāja līmenis;
  • valodu prasmes: krievu valodas prasmes vidējā līmenī, angļu valodas prasmes augstākajā līmenī.

 Piedāvājam:

  • sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības;
  • stabilu atalgojumu;
  • labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus;
  • karjeras izaugsmes iespējas un profesionālo attīstību.

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!

Piesakoties konkursam, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai citos VAS „Latvijas dzelzceļš” personāla atlases konkursos. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu  VAS “Latvijas dzelzceļš” turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzu norādīt to pieteikumā.

CV un pieteikumu ar norādi “Lietotāju atbalsta daļas vadītājs/-a” lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakance@ldz.lv līdz 14.06.2017. Kontakttālruņi: 67234174, 27023700.

Location
Rīga, Turgeņeva iela 21
Deadline
2017-06-14