watermark
VAS "Latvijas dzelzceļš"

vecākais DB (datu bāzu) administrators/-e

VAS "Latvijas dzelzceļš" - Rīga, Turgeņeva iela 21
Deadline
2017-06-14
Summary

Pienākumi:

  • Datu bāzu pārvaldības sistēmu (DBPS) administrēšana un attīstība;
  • Datu bāzu uzturēšana un migrēšana;
  • DBPS un klienta programmatūras instalēšana, migrēšana un konfigurēšana;
  • SQL programmēšana;
  • Instrukciju un dokumentācijas sagatavošana.

Prasības pretendentam:

  • maģistra vai bakalaura grāds datorzinātnēs;
  • vismaz 2 gadu praktiska pieredze IBM DB2, MS SQL Server, Oracle, vai cita DBPS administrēšanā;
  • pieredze Unix, Windows Server vai Linux operētājsistēmu administrēšanā;
  • prasmes datu bāzu projektēšanā, programmēšanā, SQL programmēšana un optimizēšana;
  • krievu un angļu valodas prasmes – patstāvīga lietotāja līmenis, tehniskās valodas zināšanas;
  • prasme veidot tehnisko dokumentāciju latviešu valodā;
  • augsta precizitāte, loģiskā un analītiskā domāšana, prasme strādāt patstāvīgi un organizēt savu darbu, spēja apgūt jauno, sadarboties un strādāt komandā.
  • vēlama praktiska pieredze: IBM DB2, MS SQL Server vai Oracle DBPS administrēšanā; serveru operētājsistēmu IBM AIX un Oracle Solaris administrēšanā; pieredze SAP BusinessObjects, MS Reporting services un ETL riku izstrādē un lietošanā.
  • vēlamas prasmes: kļūmjpārlēces (Failover) klasteru tehnoloģijā; datubāzu spoguļošanā (IBM HADR, MS SQL Server Database Mirroring vai Oracle Data Guard);

Piedāvājam:

  • sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības;
  • stabilu atalgojumu;
  • labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus;
  • karjeras izaugsmes iespējas un profesionālo attīstību.
Location
Rīga, Turgeņeva iela 21
Deadline
2017-06-14