watermark
VAS «Valsts nekustamie īpašumi»

IS projektu vadītājs- sistēmanalītiķis

VAS «Valsts nekustamie īpašumi» - Riga, Vaļņu iela 28
Deadline
2017-08-20
Summary

Pienākumi

  • Proaktīvi sadarboties ar biznesa lietotājiem un analizēt biznesa procesus, definēt lietotāju prasības
  • sniegt savas rekomendācijas atbilstošu informācijas sistēmu risinājumu piemērošanā un definēt prasības programmatūras izstrādātājiem
  • nodrošināt jaunu IS ieviešanu un esošo sistēmu funkcionalitātes uzlabošanu un savstarpējo datu integrāciju ar citām uzņēmuma IS
  • veikt sistēmu konceptuālu projektēšanu, prasību dokumentēšanu - programmatūras prasību specifikācijas gatavošanu, programmatūras projektējuma apraksta un citu IT dokumentācijas gatavošanu
  • veikt sistēmu analīzi un testēšanu
  • veikt sistēmu tehniskās un lietošanas dokumentācijas izstrādāšanu
  • nodrošināt atbalsta un metodiskas palīdzības sniegšanu lietotājiem programmatūras ieviešanas procesos, u.c.

Prasības

  • vēlama augstākā izglītība informācijas tehnoloģijās
  • vismaz 2-3 gadu praktiska darba pieredze IS izstrādes un/vai uzturēšanas projektos
  • izpratne par uzņēmuma biznesa un atbalsta procesiem, zināšanas projektu vadībā
  • izpratne par programmatūras izstrādes un ieviešanas procesiem;
  • pieredze darbā ar MS SQL un ERP sistēmām
  • zināšanas un informētība par IT jomas attīstības tendencēm, jaunākajiem produktiem un risinājumiem IT jomā
  • analītiska, uz biznesu orientēta domāšana
  • spēcīga iniciatīva, komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes augstā līmenī
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas (spēja lasīt un saprast profesionālo literatūru)
  • prasmes savu redzējumu dokumentēt strukturētā veidā un lietišķā valodā

Mēs piedāvājam

  • atbildīgu un dinamisku darbu nozares lielākajā uzņēmumā, dalību izaicinošos un valstiska mēroga projktos
  • stabilitāti un sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu un citus atvieglojumus
  • profesionālās attīstības iespējas
  • labus darba apstākļus un profesionālu, atbalstošu komandu
Location
Riga, Vaļņu iela 28
Deadline
2017-08-20