watermark
VAS «Valsts nekustamie īpašumi»

Vecākais finanšu informācijas sistēmas eksperts

VAS «Valsts nekustamie īpašumi» - Riga
Deadline
2018-04-18
Summary

Pienākumi

  • Nodrošināt MS Dynamics AX2012 uzturēšanu un esošo sistēmu funkcionalitā-tes uzlabošanu
  • Nodrošināt MS Dynamics AX2012 pielāgošanu un attīstību atbilstoši uzņēmuma finanšu procesiem
  • Konsultēt darbiniekus un uzņēmuma vadību MS Dynamics AX2012 lietošanas, darbības un attīstības jautājumos
  • Vadīt MS Dynamics AX2012 attīstības projektus un projekta vadības grupu, pārvaldīt piegāžu procesu
  • Izzināt un analizēt biznesa prasības, definējot lietotājstāstus un uzdevumus sistēmas attīstītājiem, piegādātājiem
  • Pārvaldīt un organizēt izmaiņu pieprasījumu, validēt programmatūras izmaiņas, sniegt atbalstu klientam to ieviešanas laikā
  • Veikt izmaiņu testēšanu pirms ieviešanas produkcijas vidē
  • Veikt izmaiņu dokumentēšanu

Prasības:

  • Augstākā izglītība IT jomā
  • Vismaz 2 gadu pieredze ar MS Dynamic Axapta bāzēto IS pakalpojumu izstrādes vai uzturēšanas projektos
  • Pieredze darbā ar ERP saimes risinājumiem un izpratne par uzņēmēj-darbības finanšu procesiem
  • Pieredze IS projektu vadībā, projekta komandas koordinēšanā
  • Prasmes savu redzējumu dokumentēt strukturētā veidā un lietišķā rakstu valodā
  • Teicamas prasmes darbā ar MS Excel un ERP programmām (priekšrocība pieredzei ar MS Dynamics AX2012)
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas
  • Zināšanas un informētība par IT jomas at-tīstības tendencēm, jaunākajiem pro-duktiem un risinājumiem IT jomā
  • Piemīt atvērtība, iniciatīva, komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Spēja pieņemt patstāvīgi lēmumus, noteikt prioritātes un panākt rezultātu

Piedāvājam:

  • Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu lielākajā nozares uzņēmumā
  • Motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu
  • Profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas
  • Labus darba apstākļus, profesionālu un atsaucīgu komandu

Darba vieta: Vaļņu iela 28, Rīga

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" reģ. nr. 40003294758

Location
Riga
Deadline
2018-04-18