watermark
VSIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca

SISTĒMANALĪTIĶIS

VSIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca - Riga
Deadline
2017-11-10
Summary

Galvenie amata pienākumi:

  • analizēt lietotāju vajadzības, biznesa procesus un definēt prasības jaunām informācijas sistēmām vai esošo informācijas sistēmu jaunai funkcionalitātei;
  • izstrādāt iepirkumu un izmaiņu pieprasījumu tehniskās specifikācijas, izanalizējot to ietekmi uz Slimnīcas citām informācijas sistēmām vai to daļām;
  • identificēt un analizēt informāciju sistēmu  un integrāciju nepilnības, kļūdas un koordinēt sadarbību ar izstrādātājiem to novēršanai;
  • veikt informācijas sistēmu piegādātāju nodevumu t.sk. dokumentācijas akcepttestēšanu;
  • sniegt atbalstu un apmācību lietotajiem par informācijas sistēmu funkcionalitāti.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība IT jomā vai students IT jomā;
  • izpratne par informācijas sistēmu ieviešanas un uzturēšanas procesiem;
  • zināšanas un iemaņas praktiskā darbā ar lielām datu bāzēm, kā Microsoft SQL Server, Oracle vai t.ml., spēja izveidot SQL vaicājumus;
  • izpratne par tīmekļa pakalpēm (web servisiem) un vēlama praktiska darba pieredze ar tīmekļa pakalpju testēšanu;
  • uz rezultātu orientēta personība ar iniciatīvu, sistemātisku domāšanu un ļoti labām komunikācijas prasmēm;
  • latviešu valodas zināšanas un angļu valodas zināšanas tehniskās dokumentācijas saprašanas līmenī.

Piedāvājam:

  • atbildīgu darbu, dinamiskā darba vidē;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • lielisku kolēģu komandu un atbalstu;
  • iespējas īstenot savas idejas līdz taustāmam gala rezultātam.
Location
Riga
Deadline
2017-11-10