watermark
Walmoo

Biznesa klientu attiecību vadītājs/a

Walmoo - Rīga
500
Deadline
2017-07-05
500
Summary

Pienākumi:

  • Atbalstīt klientus ar sistēmas uzstādījumu veikšanu, kuri ir ieinteresēti klientu lojalitātes programmas risinājumā
  • Apzināt klientus (follow-up), kuri ir izrādījuši interesi, reģistrējoties mūsu mājaslapā
  • Veikt attiecīgus ierakstus CRM sistēmā
  • Veikt izlūk-zvanus un e-pastu izsūtīšanu, jaunu partneru piesaistīšanā (izplatītāju)
  • Piedalīties pārdošanas un attīstības stratēģijas izstrādē un plānošanā

Prasības:

  • Esi darbojies pārdošanā
  • Esi uzņēmīgs un izrādi iniciatīvu
  • Saproti klientu attiecību nianses
  • Vēlams esi ar IT uz “Tu” (vismaz lietotāja līmenī)
  • Māki runāt angļu valodā pietiekami labi, lai Tevi saprastu arī ārvalstīs dzīvojošie

Mēs piedāvājam:

  • Būt daļai no lieliskas komandas un aizraujoša piedzīvojuma, kura mērķis ir
    palīdzēt maziem uzņēmumiem kļūt konkurētspējīgākiem un uzlabot attiecības
    ar saviem klientiem
  • Darba vietu vienā no inovatīvākajām darba vidēm “TechHub”
  • Iegūt starptautisku pieredzi pārdošanā un B2B klientu attiecību veidošanā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, atkarībā no sasniegumiem
  • Startup pasākumu un konferenču apmeklēšanu
  • Salīdzinoši brīvu darba grafiku un nepiespiestu darba vidi
  • Karjeras izaugsmes iespējas
Location
Rīga
Deadline
2017-07-05
Company
Walmoo
Salary
500 (+ bonuses)