< go back

AS Digital Mind

Digital Mind uzlabo veidu, kā organizācijas pārvalda un izmanto biznesa informāciju. Mūsu uzdevums ir radīt vidi, kurā organizācijas var strādāt ērtāk, veiksmīgāk un produktīvāk, palielinot savu konkurētspēju. Digital Mind darbinieki iedziļinās un izprot klientu vajadzības, piedāvājot veiksmīgākās tehnoloģijas un pieeju to risināšanai. Mūsu vērtības - profesionalitāte un gadu gaitā uzkrātā pieredze - ir pamats klientu ieguvumiem.

Digital Mind ir plašas zināšanas un resursi Open Text Corporation, Optimal Systems un IDS Scheer risinājumu ieviešanā un uzturēšanā, kā arī pieredze projektu realizācijā Baltijā, Rietumeiropā un Krievijā. Digital Mind klientu vidū ir tādas organizācijas kā LR Finanšu ministrija, Valsts zemes dienests, DnB Banka (Latvijā un Lietuvā),Latvijas Dzelzceļš, UBS, SIEMENS Russia, Lukoil Overseas Holding un citas.

Lietuvas investīciju bankas „Prime Investment” 2011.gadā publicētajā pētījumā Digital Mind atzīta par visstraujāk augušo IT uzņēmumu Baltijas valstīs 2010. gadā.

 

Picture gallery
Address:
Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV - 1046, Latvia
Success stories

No praktikanta līdz vadītājam

Māris Miezītis mācījās Banku augstskolā virzienā Uzņēmējdarbības informātika, kurš sagatavoja vadītājus IT nozarei, diemžēl šāds virziens vairs nepastāv. Kad 2.kursā bija jāiziet prakse, piedāvājumi, kurus studenti saņēma, bija daudz un dažādi, bet galvenokārt tie nāca no bankām, jo 2005. gadā nekas vēl neliecināja par tuvojošos krīzi. Tā kā bankās praktikanti galvenokārt darīja dažādus mazkvalificētus papīra darbus, tad prakse bankā Māri neinteresēja. Interesants viņam šķita piedāvājums no "Digital Mind", kurā tika piedāvātas divas prakses vietas, no kurām viena bija – izstrādāt risinājumu Projektu resursu uzskaitei.

read more »

Login


Login with:
LinkedIn Draugiem.lv Google
popstrap.com