< go back

Aston Baltic SIA

„Aston Baltic” ir inovatīvs, strauji augošs informācijas tehnoloģiju un biznesa konsultāciju uzņēmums, kurš nodrošina pilna servisa pakalpojumus saviem klientiem, sākot ar uzņēmuma IT infrastruktūras nodrošināšanu un uzturēšanu (IT audita veikšana, serveru, darba staciju,  datortehnikas uzturēšana, lietotāju atbalsts) līdz uzņēmumu vadības sistēmu (ERP – Enterprise Resource Planning) izstrādei, ieviešanai, apkalpošanai un attīstībai, kā arī  turpmākai operatīvās darbības datu analīzei.

 

Uzņēmuma klienti ir dažādu nozaru lielie un vidējie uzņēmumi, kuriem papildus tirgū esošajiem standarta risinājumiem, ir nepieciešami specializēti papildinājumi un uzlabojumi. “Aston Baltic”  par savu prioritāti uzskata ilgtermiņa attiecību dibināšanu un uzturēšanu ar klientiem, elastīgu pieeju un profesionālu attieksmi pret katra klienta prasībām un vajadzībām. Lai spētu nodrošināt visas klientu vajadzības tiek piedāvāts plašs risinājumu klāsts, kurš balstīts uz Microsoft tehnoloģijām – MS Dynamics AX, MS Dynamics NAV un Microsoft .NET Framework, kā arī QlikView un Qlik Sense u.c.

 

„Aston Baltic” ekspertu pieredze IT industrijā kopumā un tieši biznesa vadības risinājumu jomā ir mērāma vairāk nekā 20 gados. Šo gadu laikā uzņēmums ir uzkrājis neatsveramu praktisko pieredzi ne tikai no informācijas tehnoloģiju, bet arī no biznesa procesu pārvaldības viedokļa, strādājot ar tādām nozarēm kā ražošana, tirdzniecība, noma, noliktavu vadība, transports un loģistika u.c. 

 

 

Picture gallery

Login


Login with:
LinkedIn Draugiem.lv Google