< go back

ERP PRO SIA

SIA ERP PRO ir inovatīvs un strauji augošs informācijas tehnoloģiju un konsultāciju uzņēmums. Sevi pozicionējam, kā "vienas pieturas" aģentūru.

Mūsu piedāvātie IT  pakalpojumi:

  • Uzņēmuma resursu plānošanas un vadības sistēmu ieviešana un uzturēšana, kas balstītas uz Microsoft tehnoloģijām - Microsoft Dynamics AX un NAV (iepriekš zināmas kā Axapta, Navision)  un Microsoft .NET Framework
  • IT infrastruktūras sistēmu ieviešana un uzturēšana (darbstaciju un serveru ieviešana, konfigurēšana un uzturēšana, programmatūras licenču konsultācijas un piegāde)
  • IT sistēmu auditēšana
  • Datu analītikas (operatīvās darbības datu analīzes) sistēmas ieviešana un uzturēšana, kas balstītas uz QlikView produkta.

Savā darbības laikā esam ieguvuši Microsoft Gold un QlikTech sertificēta partnera statusus. Mūsu galvenais mērķis ir ierindoties starp vadošajiem uzņēmumiem Austrumeiropā, kas piedāvā Microsoft Dynamics produktu saimes balstītas sistēmas ar specializētiem nozaru risinājumiem - nozaru vertikāles. Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, nepārtraukti izglītojamies, krājam pieredzi un pilnveidojam iemaņas.

Mūsu klienti ir dažādu nozaru lielie un vidējie uzņēmumi, kuriem papildus, tirgū esošajām standarta uzņēmuma resursu plānošanas sistēmām - ERP, ir nepieciešama specializācija un uzlabojumi. SIA ERP PRO par savu prioritāti uzskata ilgtermiņa attiecību dibināšanu un uzturēšanu ar klientiem, elastīgu pieeju un profesionālu attieksmi pret ik viena klienta prasībām un vajadzībām.

Address:
Krasta iela 105A,, Rīga, 1019, Latvia

Login


Login with:
LinkedIn Draugiem.lv Google