< go back

SIA LATAKKO

Latakko

Kompānija Latakko ir dibināta 1994.gadā. Sākotnēji uzņēmuma galvenais darbības virziens bija akumulatoru tirdzniecība. Laika gaitā tas attīstījās par vadošo uzņēmumu riepu, lieto disku, akumulatoru un eļļu tirdzniecībā Latvijas tirgū.

Tika attīstīti tādi jauni darbības virzieni kā specializēto riepu servisa centru pakalpojumi gan vieglajām, gan smagajām automašīnām.

Kopš 2001. gada Latakko nodarbojas ar Pirelli Key Point riepu centru tīkla attīstību Baltijas valstīs.

Kompānija piedāvā plašu produkcijas sortimentu, kas ietver sevī 20 riepu ražotāju produktus, vairāk kā 300 lieto disku dizainus, 400 dažādu veidu akumulatorus un plašu motoreļļas un autoķīmijas klāstu.

Kompānija „Latakko” ir ekskluzīvais pārstāvis vienam no pasaules lielākajiem riepu ražotāju koncerniem Pirelli. Sākot ar 2001.gadu kopīgi ar „Pirelli” uzņēmums „Latakko” nodarbojas ar franšīzes tīkla „Pirelli Key Point” (specializēto riepu autocentru un veikalu) attīstību Latvijā. Šobrīd „Pirelli Key Point” tīkls sastāv no 40 veikaliem - autocentriem, kas pārklāj visu Latvijas teritoriju un ir sākta šī projekta attīstība Baltijas līmenī.

Šobrīd uzņēmums ir 40 starptautisko zīmolu pārstāvis Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirgos un vienlaicīgi var piedāvāt vairāk kā 100 000 riepu no lielākās noliktavas Baltijā ar 15 000 m2 teritoriju

Picture gallery
Address:
M.Nometņu 33, Rīga, LV - 1005, Latvia

Login


Login with:
LinkedIn Draugiem.lv Google