< go back

SIA

Softikom ir progresīvs IT nozares uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi. Tā galvenais mērķis un prioritāte vienmēr ir apmierināts klients, kas sevi prezentē un savu ikdienas darbu veic sakārtotā digitālā vidē.

Vairāk kā 2000 lietotāju un klientu visā Latvijā augsti vērtē ne tikai Softikom piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, funkcionalitāti un individuālo pieeju EDUS un WEB risinājumu ideju izstrādē un projekta realizācijā, bet arī kompetento un vienmēr pieejamo ikdienas atbalstu sistēmu lietošanā. Klienti īpaši izceļ Softikom darbinieku kompetenci, draudzīgumu un spēju ātri rast risinājumus jebkurai problēmsituācijai. Strādājot ar Softikom izstrādātajiem risinājumiem, klients iegūst sakārtotu digitālo vidi, kas atvieglo ikdienas pienākumu veikšanu un atbrīvo uzņēmuma resursus citiem svarīgiem uzdevumiem.

Softikom savus pakalpojumus sniedz atbilstoši katra klienta vajadzībām un vēlmēm, vienmēr ievērojot aktuālākās IT jomas tendences, progresīvākos un funkcionālākos risinājumus.

Softikom strādā divos galvenajos virzienos:

Izstrādājam, uzturam un apkalpojam elektronisko dokumentu uzskaites sistēmu - EDUS, kas nodrošina informācijas uzglabāšanu un apriti organizācijā vai uzņēmumā (dokumentu uzglabāšanu, sistematizēšanu, datu apkopošanu, līgumu vīzēšanu, darbinieku atvaļinājumu plānošanu u.c.)

Programmējam WEB risinājumus - izstrādājam interneta mājas lapas ar ērtu satura vadības sistēmu, mūsdienīgiem un radošiem dizaina risinājumiem un mobilo versiju pielāgošanu, interneta veikalu un 
e-komercijas risinājumus. Papildus tiem izstrādājam individuālus, konkrētam klienta mērķim un vajadzībām pielāgotus web bāzētus informācijas sistēmu risinājumus.

Login


Login with:
LinkedIn Draugiem.lv Google