< go back

Viss veikaliem un noliktavām

Vairāk kā 20 gadu pieredze ir devusi mums iespēju izveidot stabilu un konkurētspējīgu uzņēmumu uzglabāšanas un tirdzniecības telpu aprīkojuma un veikalu aprīkojuma jomā. Mūsu ražotās un piegādātās produkcijas augsto kvalitāti nodrošina mūsu sertificētās ražotnes Latvijā un Eiropas valstīs.

Šodien mēs esam vieni no vadošajiem veikalu un noliktavu aprīkojumu ražotājiem un piegādātājiem Baltijā un Skandināvijas valstīs ar plašu sadarbības tīklu visā Eiropā, kas ne tikai aug un attīstās, bet arī spēj radoši strādāt vienā solī ar mainīgo un moderno mūsdienu sabiedrību.

Mūsu klienti – lielveikali, veikali, noliktavas, loģistikas centri, ražotnes, darbnīcas, darba telpas. arhīvi un biroji.

Saviem klientiem mēs piedāvājam ne tikai gatavo produkciju, bet varam palīdzēt īstenot Jūsu individuālās vēlmes un izstrādāt projektus. Prasmīga profesionāļu komanda sniegs konsultāciju, izstrādās individuālu projektu Jūsu darba telpām. Mēs spējam piepildīt Jūsu vēlmes un aprīkot telpas ar visu nepieciešamo, lai Jūs sekmīgi varētu uzsākt savu biznesu.

Tā kā esam ražotāji, mēs spējam nodrošināt pastāvīgu un stabilu plašāk pielietojamo preču klāstu. Tas savukārt ļauj mums nodrošināt maksimāli īsu piegādes laiku.

Address:
Kandavas iela 41A - 224, Rīga, LV-1083, Latvia

Login


Login with:
LinkedIn Draugiem.lv Google