watermark
AAS „BTA Baltic Insurance Company”

IS uzturēšanas speciālists/-e

AAS „BTA Baltic Insurance Company” - Riga
1500 - 2000
Deadline
2021-10-23
Summary

GALVENIE PIENĀKUMI

  • Pārzināt uzņēmuma informācijas sistēmu (IS) funkcionalitāti
  • Diagnosticēt IS kļūdas un koordinēt to risināšanu ar izstrādes komandu
  • Sniegt atbalstu un konsultēt IS lietotājus
  • Testēt IS funkcionalitāti un piedalīties jaunu versiju ieviešanas procesā

PRASĪBAS

  • Augstākā izglītība IT jomā
  • Pieredze IT lietotāju atbalstā vai informācijas sistēmu (IS) uzturēšanā
  • Iemaņas darbā ar relāciju datubāzēm SQL vaicājumu izveidē
  • Izpratne par ITIL
  • Precizitāte, pašdisciplīna un labas komunikācijas prasmes
  • Spēja plānot savu darba ikdienu un uzņemties atbildību par paveikto
  • Teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas prasmes

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • Atalgojumu 1500 - 2000 EUR bruto (konkrēts atalgojums atkarīgs no pieredzes un atbilstības prasībām)
  • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc 3 mēn.) un darbinieku atlaides apdrošināšanas produktiem
  • Apmaksātus mobilos sakarus, kā arī BTA sadarbības partneru īpašos piedāvājumus
  • Apmaksātu brīvdienu darbinieku dzimšanas dienā un saīsinātu darba laiku vasarā
Location
Riga
Deadline
2021-10-23
Salary
1500 - 2000