watermark
Altero, SIA

PHP programmētājs/-a

Altero, SIA - Rīga
1500 - 3500
Deadline
2020-06-08
Summary

Prasības:

  • vismaz 3 gadu pieredze PHP/MySQL programmēšanā;
  • pieredze ar kādu no PHP framework (Symfony, Laravel uc);
  • pieredze API risinājumu izstrādē;
  • pieredze ar HTML, CSS , JavaScript (to skaitā SCSS, jQuery);
  • iemaņas darbā ar Linux (Debian) sistēmām;
  • pieredze GIT, Jira;
  • pamatzināšanas citās programmēšanas valodās (Python, Node.js);
  • pamatzināšanas notikumu rindu veidošanā (RabbitMQ vai cits);
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • iniciatīva un fokuss uz rezultātu.

Pienākumi

  • izstrādāt un uzturēt aizdevuma platformu (gan front, gan backend) atbilstoši darba uzdevumam;
  • izstrādāt un pilnveidot sinhronizācijas risinājumus starp platformas sadarbības partneriem, bankām;
  • veidot datu atskaites atbilstoši prasībam.

Piedāvājam

  • interesantu darbu strauji augošā uzņēmumā un pieredzējušiem kolēģiem finanšu sektorā, pārdošanā, projektu vadībā un biznesa attīstībā;
  • profesionālas apmācības par platformas biznesa puses darbību;
  • lieliskas izaugsmes iespējas profesionālajā un karjeras izaugsmē;
  • iespēju realizēt savas idejas projekta attīstīšanai;
  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu + prēmiju sistēmu atkarībā no pieredzes.

Ja meklē jaunus izaicinājumus un izaugsmi, pievienojies mūsu Altero.lv fintech startup komandai!

Location
Rīga
Deadline
2020-06-08
Company
Altero, SIA
Salary
1500 - 3500 (+ bonuses)