This job offer has expired.

SISTĒMU ANALĪTIĶIS/-E

UPB holdings, viens no vadošajiem industriālajiem koncerniem Latvijā, jau 28 gadus veiksmīgi darbojas gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos. UPB darbības nozares ir projektēšana, ražošana, būvuzņēmējdarbība un tirdzniecība.
2018. gadā dibinātais IT uzņēmums ALTO 4.0 ir UPB atzars digitālajā jomā, kur koncentrēta uzkrātā pieredze, kas iegūta, attīstot grupas digitālo infrastruktūru. ALTO 4.0 galvenais fokuss ir Industrija 4.0 risinājumu ieviešana dažādu sfēru uzņēmumos, kuros ir komplicēti ražošanas un vadības procesi.
ALTO 4.0 digitālie risinājumi tiek izstrādāti un nepārtraukti attīstīti ciešā sadarbībā ar dažādu profilu industrijas speciālistiem.
ALTO 4.0 tā ir dinamiska darba vide strauji augošā uzņēmumā, izaugsmes iespējas un konkurētspējīgs atalgojums.
Mūsu uzņēmumam ir Latvijā lielākā pieredze Industry 4.0 pielietošanā, kas ir ļāvis uzkrāt neatsveramas zināšanas industriālo procesu digitalizācijā.

Pienākumi:

  • Prasību definēšana ar tiešo pasūtītāju
  • Sistēmas procesu analīze un uzlabošana
  • Sistēmas pilnveidošanas uzdevumu noformulēšana un nodošana izstrādei
  • Sistēmas uzlabojumu testēšana

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā
  • Zināšanas par programmatūras izstrādi
  • Pieredze tehnisko dokumentu izstrādē
  • Attīstīta analītiskā domāšana
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu
  • Spēja konstruktīvi komunicēt ar tiešo programmatūras pasūtītāju
  • Labas angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Iespēju līdzdarboties inovatīva IT un R&D virziena veidošanā, eksperimentēt ar radošām idejām un iniciēt jaunus procesus
  • Darbu starptautiskā uzņēmumu grupā ar jaunākajām tehnoloģijām
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu un citus materiālos bonusus
  • Draudzīgu kolektīvu un modernu darba vidi

Pieteikšanās termiņš:
May 16th, 2018
Vieta:
Riga
Kontaktpersona:
Ieva Muceniece
Telefons:
67358932
Mājas lapa:

LinkedIn Draugiem.lv Google

Similar job offers

popstrap.com