watermark
UPB AS

SISTĒMU ANALĪTIĶIS/-E

UPB AS - Riga
Deadline
2018-05-16
Summary

Pienākumi:

  • Prasību definēšana ar tiešo pasūtītāju
  • Sistēmas procesu analīze un uzlabošana
  • Sistēmas pilnveidošanas uzdevumu noformulēšana un nodošana izstrādei
  • Sistēmas uzlabojumu testēšana

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā
  • Zināšanas par programmatūras izstrādi
  • Pieredze tehnisko dokumentu izstrādē
  • Attīstīta analītiskā domāšana
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu
  • Spēja konstruktīvi komunicēt ar tiešo programmatūras pasūtītāju
  • Labas angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Iespēju līdzdarboties inovatīva IT un R&D virziena veidošanā, eksperimentēt ar radošām idejām un iniciēt jaunus procesus
  • Darbu starptautiskā uzņēmumu grupā ar jaunākajām tehnoloģijām
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu un citus materiālos bonusus
  • Draudzīgu kolektīvu un modernu darba vidi
Location
Riga
Deadline
2018-05-16
Company
UPB AS