watermark
UPB AS

UX/UI SPECIĀLISTS/-E (uz nepilnu slodzi)

UPB AS - Riga
1300 - 2300
Deadline
2021-02-19
Summary

Pienākumi

  • Veidot jaunu un uzlabot esošo uzņēmuma ERP sistēmas lietotāju saskarni
  • Palīdzēt izstrādes komandai izveidot risinājumus, kas būtu lietotājiem draudzīgi
  • Rūpēties, lai lietotāja saskarne būtu vienmērīga un standartizēta
  • Pilnveidot esošo lietotāja saskarnes dizaina sistēmu

Prasības

  • Pieredze UI/UX dizainā
  • Pieredze un izpratne par Web tehnoloģijām
  • Spēja darboties patstāvīgi

Piedāvājam

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un profesionālā komandā
  • Mēneša atalgojumu 1300 - 2300 EUR pirms nodokļu nomaksas (par pilnas slodzes darbu)
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas
Location
Riga
Type
Part-time
Deadline
2021-02-19
Company
UPB AS
Salary
1300 - 2300