watermark
UPB AS

VECĀKAIS RUBY ON RAILS PROGRAMMĒTĀJS/-A

UPB AS - Riga
3500 - 4000
Deadline
2021-02-19
Summary

Pienākumi

  • UPB iekšējas informācijas sistēmas jaunas funkcionalitātes izstrāde un esošās funkcionalitātes papildināšana
  • Programmatūras testēšana un uzlabošana
  • UPB iekšējas informācijas sistēmas integrācija ar citām platformām
  • UPB ERP tehnoloģiskās arhitektūras pilnveidošana un uzturēšana

Prasības

  • Padziļinātas zināšanas Ruby on Rails ietvarā
  • Padziļinātas zināšanas PostgreSQL datubāzes vadības sistēmu
  • Padziļinātas zināšanas Docker
  • Pieredze Git versiju kontroles sistēmu
  • Spēja ātri apgūt zināšanas par jaunām platformām/sistēmām
  • Interese par IT tehnoloģijām un jaunākajām attīstības tendencēm
  • Analītiskā domāšana, precizitāte un atbildības sajūta
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas

Piedāvājam

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un profesionālā komandā
  • Mēneša atalgojumu 3500 - 4000 EUR pirms nodokļu nomaksas
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas
Location
Riga
Deadline
2021-02-19
Company
UPB AS
Salary
3500 - 4000