watermark
UPB AS

WEB PROGRAMMĒTĀJS/-A

UPB AS - Riga
Deadline
2018-07-27
Summary

No kandidāta sagaidām:

1. Labas prasmes darbā ar HTML un CSS

2. Iemaņas darbā ar kādu no web servera puses objekt-orientētām valodām

3. Pieredzi darbā ar SQL datu bāzes vadības sistēmām

4. Vēlama pieredze darbā ar kādu no front-end Javascript bibliotekām (Backbone, React, Angular)

5. Vēlama pieredze darbā ar GIT versijas kontroles sistēmu

6. Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar Ruby on Rails programmēšanas ietvaru

Pienākumi:

1. Informācijas sistēmas uzturēšana un jaunas funkcionalitātes izstrāde, izmantojot Ruby on Rails, Postgresql

2. Klienta prasību izzināšana, analīze un informācijas sistēmas arhitektūras izveide

3. Lietotājam draudzīga grafiskās saskarnes izstrāde

Piedāvājam:

1. Iespēju līdzdarboties inovatīva IT un R&D virziena veidošanā, eksperimentēt ar radošām idejām un iniciēt jaunus procesus

2. Darbu starptautiskā uzņēmumu grupā ar jaunākajām tehnoloģijām

3. Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu un citus materiālos bonusus

4. Draudzīgu kolektīvu un modernu darba vidi

Location
Riga
Deadline
2018-07-27
Company
UPB AS