watermark
Sapiens

Apmaksāta prakse - .NET Developer

Sapiens - Rīga, Rīgas rajons, Latvija G.Astras iela 1C
699 - 700
Deadline
2022-10-14

Sapiens Software Solutions ir IT kompānija, kas veic programmatūras produktu izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu, specializējoties klientu apkalpošanā finanšu un apdrošināšanas industrijās.

Par projektu:
Mūsu klients ir Lielbritānijas vadošā apdrošināšanas kompānija. Apdrošināšanas bizness ir sarežģīts, tāpēc tas ļauj mums augt kopā ar klientiem un sniegt augsta līmeņa profesionālus pakalpojumus. Mūsu izstrādes un atbalsta komandas Latvijā piegādā gan jaunas funkcijas, gan projektus, kuru pamatā ir, piemēram, ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI, .NET Core, Electron, un React. Tai pat laikā atbalstot ASP.NET WebForms ar MS SQL (ADO.NET) un jQuery/Bootstrap/Webpack.

Nepieciešams:

• Angļu valodas zināšanas vismaz B2 līmenī vienkāršu tehnisku jautājumu risināšanai,
• Augstākā tehniskā izglītība, priekšroka tiks dota pēdējo kursu studentiem informāciju tehnoloģijās, matemātikā, fizikā, ķīmijā, ekonometrijā u.tml.,
• Analītiska domāšana,
• Spēja sastrādāties komandā.

Pienākumi:

  • Tu strādāsi ar C# valodu un .NET izstrādes ietvaru, kā arī moderniem web ietvariem (Angular, React);
  • Tavs darbs notiks projektos ar klientiem – vienu no lielākajiem UK apdrošināšanas pārstāvi,
  • Darbs projektos tiek organizēts pēc spējās programmatūras izstrādes metodoloģijas (Agile);

Uzsākot dalību prakses programmā Tu:

  • saņemsi darba līgumu,
  • pēc 1 gada veiksmīgas darbības kļūsi par Jaunāko .NET izstrādātāju,
  • pēc 3 gadu veiksmīgas darbības kļūsi par Pieredzējušu .NET izstrādātāju.

Mēs piedāvājam:

• Mūsdienīgu darba vidi (atpūtas telpa, augļi, sauna, un bulciņas katru dienu),
• Kvalifikācijas darba tēmas piemeklēšanas palīdzību, kā arī tā vadīšana (iepriekšējo gadu kvalifikācijas darbu vidējā atzīme: 9),
• Dalību starptautiskā projektā,
• Brīvpusdienas,
• PRAKSES STIPENDIJA (700 EUR bruto, ar pārskatīšanu ik pēc 4 mēnešiem).

PIESAKIES UN IEGŪSTI REĀLAS DARBA PRASMES UN PIEREDZI APMAKSĀTĀ PRAKSĒ!

Sapiens is an E-Verified & Equal Opportunity/Affirmative Action Employer, M/F/D/V.

Location
Rīga, Rīgas rajons, Latvija G.Astras iela 1C
Deadline
2022-10-14
Company
Sapiens
Salary
699 - 700