watermark
AS "Augstsprieguma tīkls"

DATORSISTĒMU LIETOŠANAS ADMINISTRATORS

AS "Augstsprieguma tīkls" - Dārzciema iela 86, Rīga
1500 - 1566
Deadline
2021-05-24
Summary

Galvenie pienākumi:

  • uzturēt palīdzības dienesta (lietotāju atbalsta) funkciju uzņēmumā;
  • pielāgot, konfigurēt un attīstīt pieteikumu reģistrācijas sistēmu atbilstoši pieteikumu risināšanas procesiem;
  • sniegt pirmā līmeņa atbalstu IS lietotājiem, telefoniski konsultēt lietotājus un attālināti risināt problēmas;
  • kontrolēt pieteikumu izpildi, nodrošināt regulāru informācijas atjaunošanu un pieteikumu noslēgšanu;
  • sadarboties ar kolēģiem un ārpakalpojuma sniedzējiem lietotāju pieteikumu risināšanā;
  • veikt datortehnikas pārvaldību (SCCM, Spacewalk), programmatūras pakotņu sagatavošanu un jauninājumu izplatīšanu.

Prasības:

  • vidējā profesionālā izglītība IT vai tehniskā jomā;
  • vismaz 2 gadu pieredze IT jomā;
  • profesionālās zināšanas par MS Windows, MS Office, Jira;
  • valsts valodas zināšanas B līmeņa 2. pakāpē, labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • vēlme strādāt komandā, godīgums, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • spēja patstāvīgi mācīties un apgūt darbam nepieciešamās zināšanas, radīt un realizēt jaunas idejas;
  • pašiniciatīva, labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • priekšrocības: pieredze IT lietotāju atbalsta nodrošināšanā, augstākā izglītība IT jomā; zināšanas un praktiskā pieredzi par ITIL v3 vai ISO 20000.

Piedāvājam:

  • darbu draudzīgā kolektīvā, dinamiskā un starptautiskā vidē;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • bruto darba algu 1500 – 1566 € apmērā (atkarībā no atbilstības prasībām);
  • veselības apdrošināšanu, motivējošu bonusu sistēmu u.c. ieguvumus.

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Datorsistēmu lietošanas administrators/-e" līdz 24.05.2021. sūtīt uz epastu vakances@ast.lv vai reģistrēt mājas lapā www.ast.lv. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvēlēti nākamajai atlases kārtai 2 nedēļu laikā pēc konkursa pieteikšanās beigu termiņa. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei.

Location
Dārzciema iela 86, Rīga
Deadline
2021-05-24
Salary
1500 - 1566