watermark
AS "Augstsprieguma tīkls"

INFORMĀCIJAS SISTĒMU ADMINISTRĒŠANAS UN LIETOTĀJU ATBALSTA DAĻAS VADĪTĀJS/-A

AS "Augstsprieguma tīkls" - Dārzciema iela 86, Rīga
2800 - 3000
Deadline
2022-02-08
Summary

GALVENIE PIENĀKUMI

  • plānot, organizēt un vadīt struktūrvienības darbu;
  • izstrādāt un automatizēt IT atbalsta un lietotāju pārvaldības procesus;
  • organizēt un koordinēt tehnisko un konsultatīvo atbalstu IT jomā;
  • plānot un kontrolēt struktūrvienības tehniskos un programmatūras resursus, kā arī finansējumu un tā racionālu apguvi;
  • plānot un organizēt struktūrvienības iepirkumus;
  • sadarboties ar struktūrvienībām IT jautājumu risināšanā un priekšlikumu izstrādāšanā;
  • uzturēt, atjaunināt un attīstīt uzņēmuma sistēmas (OS [Windows, Linux], DB [SQL], MS SCCM, MS Exchange u.c.) un mākoņpakalpojumus;
  • līdzdarboties IT departamenta vadības komandā.

PRASĪBAS

  • 2.līmeņa augstākā izglītība;
  • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1. pakāpē, ļoti labas angļu valodas zināšanas (vismaz B2);
  • atbildība, precizitāte, centība, analītiskā domāšana;
  • vēlme strādāt komandā, godīgums, augsta atbildības sajūta;
  • iniciatīva, labas komunikācijas, saskarsmes un prezentācijas prasmes;
  • spēja informāciju apkopot, sagatavot un izkristalizēt būtisko;
  • zināšanas un pieredze ar Centos, Redhat, Rocky Linux;
  • zināšanas un pieredze Microsoft produktu (Active Directory, MS Exchange, MS SCCM, Microsoft 365) ieviešanā, uzturēšanā, atjaunināšanā un administrēšanā;
  • priekšrocības: pieredzei un zināšanām kvalitatīvu IT pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanai, to vadlīniju izstrādē un praktiskā ieviešanā uzņēmumā (ITIL); datu pārraides tīkla un IT infrastruktūras drošības risinājumu ieviešanā un uzturēšanā;
  • darbam nepieciešams derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

PIEDĀVĀJAM

  • Darbu draudzīgā kolektīvā, dinamiskā un starptautiskā vidē;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Bruto darba algu 2800-3000 EUR apmērā (atkarībā no atbilstības prasībām);
  • Veselības apdrošināšanu, motivējošu bonusu sistēmu u.c. ieguvumus.

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “INFORMĀCIJAS SISTĒMU ADMINISTRĒŠANAS UN LIETOTĀJU ATBALSTA DAĻAS VADĪTĀJS/-A” līdz 08.02.2022. sūtīt uz e-pasta adresi vakances@ast.lv. vai peiteikties mājas lapā www.ast.lv Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz intervijām.Lūgums pieteikuma dokumentos nenorādīt sensitīva rakstura informāciju. Informējam – piesakoties vakancei, pretendents piekrīt pieteikumadokumentos norādīto personas datu apstrādei personāla atlases procesā. Pretendenta dati tiks uzglabāti 6 mēnešus pēc atlases konkursanoslēgšanās dienas, un tad tiks dzēsti. Datu uzglabāšanas laiks var tikt samazināts vai pagarināts pēc pretendenta pieprasījuma.

Location
Dārzciema iela 86, Rīga
Deadline
2022-02-08
Salary
2800 - 3000