watermark
AS Printful Latvia

Android programmētājs/-a

AS Printful Latvia - Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2019-01-31
Summary

Tavi pienākumi:

  • izstrādāt un uzturēt Printful Android aplikāciju;
  • sekot līdzi jaunākajām tendencēm Android tehnoloģijās, piedāvāt jaunus risinājumus un uzlabojumus.

Mūsu prasības:

  • iepriekšēja pieredze Android aplikāciju izstrādē izmantojot Android API/SDK;
  • iepriekšēja pieredze programmējot Kotlin;
  • degsme rakstīt tīru, atkārtoti lietojamu un viegli uzturamu kodu;
  • pamata zināšanas Git versiju kontroles sistēmā;
  • orientēšanās Google Material Design vadlīnijās un spēja iedziļināties detaļās;
  • kritiskā un loģiskā domāšana;
  • spēja strādāt patstāvīgi, prognozēt un iekļauties termiņos;
  • PHP zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1000 - 4000 Eiro bruto mēnesī. Atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • visus Draugiem Group bonusus (elastīgu darba laiku, bezmaksas pusdienas, sporta zāles abonementu u.c.)
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidām Tavu CV un motivācijas vēstuli ar pievienotu izstrādāto aplikāciju portfolio.

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)

Location
Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2019-01-31