watermark
AS Printful Latvia

IT projektu vadītājs/-a

AS Printful Latvia - Riga
Deadline
2019-03-31
Summary

Pienākumi:

  • Printful IT projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam (saistīti ar API, integrācijām);
  • projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 2000 līdz 4000 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • veselības apdrošināšanu, sporta kluba neierobežota apmeklējuma abonementu u.c. Printful darbinieku privilēģijas;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Mūsu prasības:

  • obligāta iepriekšēja darba pieredze kā programmētājam/-ai;
  • pieredze IT projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus
  • izpratne par biznesa procesiem;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un spēja sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu, būt par līderi;
  • UX zināšanas un pieredze;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • enerģija un produktīva aktivitāte;
  • priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.).

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā. Vēstulē pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)

Location
Riga
Deadline
2019-03-31