watermark
AS Printful Latvia

IT projektu vadītājs/a noliktavas pakalpojumiem (Warehousing & Fulfillment)

AS Printful Latvia - Ojāra Vācieša iela 6b, Rīga
Deadline
2019-01-31
Summary

Mēs piedāvājam:

  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • visas Draugiem Group uzņēmumu darbinieka privilēģijas;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Tavi pienākumi:

  • Tava atbildība būs IT projektu vadība (Warehousing & Fulfillment) noliktavas pakalpojumiem;
  • projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mūsu prasības:

  • pieredze IT projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • izpratne par biznesa procesiem;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un spēja sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu, būt par līderi;
  • UX zināšanas un pieredze;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • enerģija un produktīva aktivitāte;
  • priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.);
  • Priekšroka kandidātiem/-ēm ar darba pieredzi kā programmētājam/-ai.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)

Location
Ojāra Vācieša iela 6b, Rīga
Deadline
2019-01-31