watermark
AS Printful Latvia

Jaunākais/-ā IT projektu vadītājs /-a

AS Printful Latvia - Ojāra Vācieša iela 6b, Rīga
Deadline
2019-01-31
Summary

Mēs piedāvājam:

  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • visas DRAUGIEM GROUP uzņēmumu darbinieka privilēģijas (neierobežots sporta klubu abonements, bezmaksas pusdienas, apmācības u.c.);
  • darbu, kurā var ietilpt komandējumi uz ASV.

Tavi pienākumi:

  • Printful dažādu projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam;
  • projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mūsu prasības:

  • prasme orientēties uz risinājumu un sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
  • angļu valodas zināšanas;
  • enerģija un produktīva aktivitāte;
  • priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.).

Tev būs priekšrocība attiecībā pret citiem kandidātiem, ja tev jau ir pieredze darbā ar programmētājiem un dizaineriem, kā arī ja esi strādājis ar web projektiem.

Gaidīsim tavu CV un motivācijas vēstuli!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)

Location
Ojāra Vācieša iela 6b, Rīga
Deadline
2019-01-31