watermark
AS "Reģionālā investīciju banka"

IS lietotāju atbalsta speciālists/-e

AS "Reģionālā investīciju banka" - Riga
Deadline
2018-07-31
Summary

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT nozarē,
  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze ar lietotājiem atbalsta sniegšanā,
  • Teicamas saskarsmes prasmes,
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas,
  • Spēja noteikt prioritātes un dinamiski pārslēgties no viena uzdevuma izpildes uz citu,
  • Vēlme mācīties, interese izzināt jaunumus IT jomā.

Pienākumi:

  • Pieņemt un reģistrēt IS lietotāju pieteikumus un pieprasījumus,
  • Operatīvi novērst IT problēmas savas kompetences ietvaros,
  • Konsultēt lietotājus par Bankā lietotajām IT sistēmām,
  • Veikt IT sistēmu pirmā līmeņa uzturēšanu,
  • Veikt IT iekārtu apkalpošanu,
  • Veikt atsevišķu sistēmu darbības monitoringu.

Piedāvājam:

  • Interesantu un izaicinājumiem bagātu darbu,
  • Draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu,
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
Location
Riga
Deadline
2018-07-31