watermark
AS Sentor Farm aptiekas

Borland C++ Programmētājs

AS Sentor Farm aptiekas - Grēdu iela 4a
1450 - 2400
Deadline
2019-02-28
Summary

Darba pienākumi

  • Programmatūras izstrāde uz C++ Builder un Microsoft SQL Server pamata

Mūsu prasības

  • Zināšanas un darba pieredze C++ Builder vidē ne mazāk kā 2 gadi
  • Zināšanas un darba pieredze ar datu bāzēm MS SQL ne mazāk kā 1 gads
  • Darba pieredze programmatūras izstrādē

Mēs piedāvājam

  • Strādāt atpazīstamā un stabilā uzņēmumā
  • Saņemt sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības
  • Stabilu atalgojumu
  • Karjeras izaugsmes iespējas līdz projekta vadītājam
  • Darbu profesionālā kolektīvā un izaicinošos projektos
  • Daudzveidīgas atpūtas aktivitātes

Ja vēlies vairāk, tad rīkojies - sūti savu CV un īsu aprakstu, kāpēc tu gribi būt daļa no mūsu komandas uz darbs@aptiekasf.lv.

Uzmanību:sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļuvuši otrajā atlases kārtā!

Location
Grēdu iela 4a
Deadline
2019-02-28
Salary
1450 - 2400