watermark
AS Sentor Farm aptiekas

IT atbalsta speciālists

AS Sentor Farm aptiekas - Rīga
900 - 1100
Deadline
2020-07-13
Summary

Darba pienākumi

  • Nodrošināt nepārtrauktu uzņēmuma IT infrastruktūras darbību un lietotāju atbalstu
  • Veikt datoru tehnisko apkalpošanu, montāžu, uzstādīšanu, diagnostiku un citus tehniskus uzdevumus
  • Iestatīt rūterus, serverus, datorus, kases un video sistēmas
  • Pieslēgt skenerus, printerus, faksus un tml. tehnisko aprīkojumu
  • Apmeklēt lietotājus ar mērķi novērst tehniskās un programmu problēmas

Mūsu prasības

  • Izglītība IT sfērā (var būt processā vai nepabeigta)
  • Latviešu un krievu valodas prasmes
  • Labas saskarsmes prasmes, pozitīva attieksme pret cilvēkiem
  • Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā un organizēt savu darbu
  • Atbildības sajūta, centība, vēlme mācīties un profesionāli attīstīties
  • B kategorijas vadītāja apliecība

Mēs piedāvājam

  •    Iespēju strādāt vadošā, stabilā uzņēmumā un pierādīt sevi
  •    Saņemt sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības
  •    Stabilu atalgojumu 900-1100.00 Eur bruto
  •    Daudzveidīgas atpūtas aktivitātes
  •    Ļoti labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus

 Ja vēlies vairāk, tad rīkojies - sūti savu CV un pieteikumu!

Uzmanību: sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļuvuši otrajā atlases kārtā!

Uzņēmumā A/S Sentor Farm aptiekas darbojas vairāk kā 230 aptieku visā Latvijā, un tas ir vadošais zāļu mazumtirdzniecības uzņēmums. Mēness aptiekas attīstās un pilnveidojās, lai būtu progresīvākais uzņēmums Latvijā, kurš piedāvā preces un pakalpojumus cilvēka veselībai un labsajūtai.

Location
Rīga
Deadline
2020-07-13
Salary
900 - 1100