watermark
Autentica, SIA

Java programmētājs/-a

Autentica, SIA - Rīga, Ūnijas iela 39a
Deadline
2019-01-25
Summary

Darba pienākumi:

  • informācijas sistēmu izstrāde, ieviešana un uzturēšana.

Sagaidām:

  • vismaz 2 gadu pieredzi darbā ar Java un JavaScript;
  • spēju ātri mācīties un vēlmi attīstīties;
  • augstu atbildības sajūtu;
  • spēju strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt interesantos projektos;
  • draudzīgus un profesionālus kolēģus;
  • izaugsmes iespējas un apmaksātas sertifikācijas;
  • mūsdienīgu darba vidi;
  • elastīgu darba laiku;
  • kopīgas atpūtas iespējas;
  • paplašinātu veselības apdrošināšanas programmu;
  • atalgojumu no 1300 līdz 3000 bruto mēnesī (atkarībā no kvalifikācijas līmeņa).
Location
Rīga, Ūnijas iela 39a
Deadline
2019-01-25