watermark
Autentica, SIA

.NET programmētājs/-a

Autentica, SIA - Ūnijas iela 39a, Rīga
2000 - 3500
Deadline
2021-09-20
Summary

Darba pienākumi:

  • informācijas sistēmu izstrāde, attīstība un uzturēšana.

Sagaidām:

  • vismaz 3 gadu pieredzi darbā ar .NET, JavaScript, SQL;
  • vēlmi mācīties un attīstīties;
  • augstu atbildības sajūtu;
  • spēju strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt interesantos projektos;
  • draudzīgus un profesionālus kolēģus;
  • izaugsmes iespējas un apmaksātas sertifikācijas;
  • paplašinātu veselības apdrošināšanu;
  • atalgojumu no 2000 līdz 3500 EUR bruto mēnesī (atkarībā no kvalifikācijas līmeņa).
Location
Ūnijas iela 39a, Rīga
Deadline
2021-09-20
Salary
2000 - 3500