watermark
AUTO KADA

Python programmētājs/-a

AUTO KADA - Rīga, Kaibalas iela 16
Deadline
2018-11-30
Summary

Aicinām mūsu komandai pievienoties programmētāju

Jūsu galvenie pienākumi būs:

  • Izstrādāt, testēt, ieviest, uzturēt un attīstīt B2B sistēmu Baltijas un Skandināvijas tirgum un citas sistēmas, atbilstoši uzņēmuma vajadzībām
  • Identificēt nepilnības un kļūdas programmas darbībā, izstrādāt risinājumus un novērst tās

Sagaidām, ka Jums ir:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā
  • Pieredze darbā ar Python
  • Pieredze darbā ar Django framework, Django Suit
  • Labas HTML5, CSS un Javascript zināšanas
  • Pieredze darbā ar datubāzēm
  • Teicamas angļu valodas zināšanas
  • Spējas strādāt komandā

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā (Rīgā, Kaiblas ielā 16)
  • Iespēju dot reālu pienesumu uzņēmuma biznesa attīstībā un izaugsmē
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Strādāt klātienē, bet nepieciešamības gadījumā – arī attālināti
  • Modernu darba vidi, iespēju izvēlēties savus darba rīkus un strādāt ar pieredzējušiem programmētājiem
  • Citus labumus - darbinieku autostāvvietu, bezmaksas karstos dzērienus, kopīgus pasākumus u.tml.
Location
Rīga, Kaibalas iela 16
Deadline
2018-11-30
Company
AUTO KADA